ekoplant.sk

Spoznajte nás

Firma vznikla v roku 1998 a na trhu úspešne pôsobí už 22 rokov.

V začiatkoch sme realizovali údržbu zelene pre mesto Banská Bystrica v pôsobení 10tich rokov a rôzne realizácie sadových úprav. Postupne sme rozširovali svoje pôsobenie a činnosti.

Od roku 2000 sme rozšírili svoju činnosť o pestovanie balkónových kvetov, letničiek, skaliek, trvaliek, dvojročiek a chryzanthém.

Od roku 2001 sme začali s údržbou zelene, výsadbou kúpeľného parku s letničkami, dvojročkami, cibuľovinami, kosenie trávnych plôch, výrub stromov, ošetrovanie drevín rezom, chem.postrekmi, údržbou ciest, v zimnom období čistenie rygolov a vpustí, posyp inertným materiálom, zvozom komunálneho odpadu v Kúpeľoch Sliač na ploche 40 hektárov.

ZDRAVÉ RASTLINY
NÍZKA CENA
SLOVENSKÝ VÝROBOK
veľký výber
pestovanie a predaj

V súčastnosti sa zaoberáme všetkými činnosťami súvisiacimi so záhradníctvom a už niekoľko rokov sa nám úspešne darí pôsobiť na slovenskom trhu v pestovaní balkonových kvetov a chryzantém. V našom skleníku v Banskej Bystrici nájdete široký sortiment balkónových kvetov, bylín, substrátov, hnojív a chryzantém v super kvalite za dobré ceny.

Predaj balkonových kvetov, letničiek, skaliek, trvaliek, chryzantém v skleníkoch pri rooseveltovej nemocnici, pri heliporte